هر آنچه باید درباره سیاره ناهید بدانید – به زبان ساده – فرادرس – مجله

در مشهد برنامه هایی با همکاری مرحوم دکتر عدالتی در گروه فیزیک دانشگاه فردوسی و روستای رباط سنگ برگزار شد و در سعادت شهر شیراز و چند نقطه دیگر نیز برنامه های مشابهی برگزار شد. این ماجراجویی سرد و چالش برانگیز نقاط مشترک بسیاری با دیگر بازیهای این لیست دارد، اما عناصری در خود جای داده که برترین بازیهای ترسناک صاحب آن هستند. به شما سیارهای اختصاص داده میشود تا شروع به استخراج روی آن کنید. اما نکات بینظیر بازی، از اینجا آغاز میشود که به دلیل اینکه در ساخت بازی، از فرمولهای پیچیده استفاده شده، تمام سیارات پیشرو شما بهصورت تصادفی خلق و ساخته میشوند!

این بازی، یک بازی چند نفره است. در Nebulous شما با لمس سلول های کوچک، آن را تصاحب می کنید و آن سلول همرنگ، عضوی از دایره ی شما خواهد شد.بدیهی است که با خوردن آن ها، دایره شما رو به رشد خواهد رفت و بزرگتر و بزرگتر می شود.نکته ای که در روند بازی مستلزم توجه زیادی می باشد، وجود چاله ها یا سیاه چاله های این کهکشان است.اگر با آن ها برخورد کنید، دایره ی شما به چند عضو کوچک تر تقسیم میشود و با خرد شدن آن،تمامی زحماتتان بر باد خواهد رفت.در این سیاره عجیب همه چیز بر طبق قدرت پیش میرود، اگر نخورید، خورده می شوید.حواستان باشد از دست دیگر دایره های بزرگ که قصد تصاحب شما را دارند فرار کنید.هرچند که هرچقدر بزرگتر باشید،سنگین تر می شوید و فرار برایتان سخت تر می شود.

سیاره ناهید، سومین جرم درخشان در آسمان است اما تا همین اواخر به علت اتمسفر غلیظی که آن را احاطه کرده بود، نمیتوانستیم اطلاعات زیادی از آن بدست آوریم و در نتیجه نمیدانستیم سطح آن شبیه به چه چیزی است! ناسا نیز در دو برنامه مارینر و پایونیر فضاپیماهایی را به ملاقات زهره فرستاد که به شناخت بهتر دانشمندان از سیاره زهره کمک زیادی کرد. پاداشها: بازیکنانی که فعالیت بیشتری در بازی دارند ممکن است توکن TLM را به عنوان پاداش دریافت کنند و از آن بازی توسعه اکوسیستم بازی استفاده کنند.

دنبال دارها و اجسام روی کمربند کویپر مانند پلوتون زاویه بسیار بیشتری باآن دارند. این بازی تنها بر روی ویندوزهای 64 بیتی اجرا می شود و بر روی ویندوزهای 32 بیتی اجرا نخواهد شد. داستان این بازی آنقدر هم کلیشه ای و تکراری نیست. از دیگر جذابیت های نبلیس میتوان به شخصی سازی کردن سلول خود اشاره کرد.نبلیس دست شما را در شخصی سازی و حتی نام گذاری سلول رنگی مورد نظرتان باز گذاشته است.تمامی این قابلیت ها و ویژگی های منحصر به فرد دست به دست هم داده اند تا یک بازی جالب را برای شما فراهم سازند.Nebulous که توسط کمپانی بازی سازی Simplicial Software, LLC طراحی و ارائه شده است،از محبوبیت بالایی نزد کابران برخوردار می باشد.در صورتی که علاقه مند به بازی های بی پایان هستید،نبلیس را نیز امتحان کنید.

از کجا میتوان بازی را شروع کرد؟ شاید تاکنون تریلر یا تصاویری از این بازی دیده باشید و آشنایی با داستان بازی نداشته باشید … انتظار نجومی • شاید انسان در آینده بتواند قبل از وقوع فاجعههای فوق زمین را به جایی دورتر از خورشید منتقل کند. شاید در آینده قمرهای بیشتری نیز کشف شوند. کاوشگر فضایی ویجر2 انبوهی از مواد حلقوی در حلقه آدامز کشف نمود که ستاره شناسان هنوز توضیحی برای وجود آنها نیافته اند. بازیکنان قراردادهایی را برای ماموریت در یک ایستگاه فضایی که به دور سیاره می چرخد می پذیرند و برای رسیدن به اهداف به سطح سیاره فرود می آیند.

واپسین عبور کاسینی از کنار تایتان، در ۱۱ سپتامبر گذشته رقم خورد که شتاب جاذبه این قمر، راستای حرکت فضاپیما را در مسیر برخورد نهاییاش با جو زحل قرار داد. این نوع گروهبندی ماههای دورتر در اطراف مشتری هم دیده شده که نشاندهنده برخوردهای شدید بین ماهها در «منظومه زحلی» یا برخورد با اجسام خارجی مثل شهابسنگها یا ستارههای دنبالهدار است. طراحی محیطی بازی در مناطقی مثل Chernarus و Bohemia فوقالعاده است و شما میتوانید پس از رسیدگی به قوانین اولیه بقا، سراغ بهترین بخش DayZ بروید؛ اکتشاف. همسایهی من آلیس: توکن اختصاصی این بازی ALICE نام دارد. هنگامیکه من محمولی را به خود نسبت میدهم و به یکی از باورهای خود اشاره میکنم، آنچه -در بهترین حالت ممکن- میان من و شما رخ میدهد این است که من با الفاظی رسا، مدام به اشیاء و موقعیتهایی اشاره میکنم که مطمئنم برای شنوندهام مفهوم خواهند بود و به طورکلی سرنخهایی برای تفسیر کلامم در اختیار او قرار خواهند داد.

شازده کوچولو گفت: نه، من پی دوست میگردم. در ادامه به بررسی معروف ترین بازیهای متاورس میپردازیم و با رمز ارز مصرفی آنها نیز آشنا میشویم. در ادامه به بررسی ویژگیهای این سیارات در منظومه شمسی میپردازیم. ونوس یک چرخش را در 243 روز زمینی کامل میکند که این موضوع سبب میشود تا طولانیترین روز را نسبت به هر سیاره دیگری در منظومه شمسی داشته باشد، این مقدار حتی طولانیتر از یک سال کامل در این سیاره است. در عوض چیزی ساخته شده که هر چیز قابل لمس را میخورد. از آنجائیکه زمین و زهره هر دو به دور خورشید در گردشند، هر 584 روز یکبار ونوس در گوشه ای از خورشید مشاهده می شود.

صاحبان صنایع و شرکت های مختلف می توانند با حمایت از برگزار کنندگان این برنامه ها پشت سر اقدامی مردمی در راه آشنایی مردم با علم و توسعه علمی قرار گیرند و کمک کنند تا یک روز از زندگی مردم همراه با تفریح بزرگ و اندیشه سازی مانند نجوم پر شود. یا تسلیم شوید و یا به دنبال بقا و زندگی جدید در سیاره ای دیگر بروید ! با این حال ، به دلیل چرخش جالب و معکوس زهره، زمان یک طلوع آفتاب به روز دیگر فقط حدود 117 روز زمین است. در تقویم رایج غرب، چهارشنبه روز کاری میان هفته محسوب میشود و همانگونه که میدانیم دوشنبه روز آغاز و جمعه روز پایان کار و فعالیت است.

چهارشنبه در زبانهای رومی و هندی نیز معادلی است برای سیاره تیر یا همان عطارد ولی در آلمانی و روسی به معنای روز میانی هفته و در زبان پرتغالی به معنی روز چهارم است. توسعه دهندگان بازی لایت نایت، بیت کوین را به عنوان پاداش برای کاربران این بازی در نظر گرفته اند. سیارات از خود نور تولید نکرده و صرفاً نور ستارهها را منعکس میکنند. این باید گفته شود که ما هنوز هیچ دستاورد مستقیمی که به دست خود بشر باشد کاوه میبره فضاپیماها ترین دستاوردی که از فضا داشتیم و سفر مسافران آپلود که تکه سنگهای را از کره ماه به زمین برگردند.

همچنین بازیکنان ممکن است TLM و حتی NFTهای بیشتری را از طریق استخراج به دست آورند. تصویر و کلمات مذکور به صورت زیرند. در بین بازیهایی که ابتدا به صورت دسترسی زودهنگام در استیم عرضه شدهاند، Astroneer یکی از بهترینها است. Nebulous نام یکی دیگر از بازی های جذاب ارائه شده برای دیوایس های اندرویدی است که بر منطق ” قدرت بیشتر ” ساخته شده.به بیانی دیگر میتوان گفت این بازی مشابه بازی های دیگر به صورت غیر مستقیم و توسط رده بندی امتیازات، به جنگ نخواهد رفت بلکه در نبلیس همه چیز به گونه ای خاص و در جنگی مستقیم و رو در رو اتفاق خواهد افتاد.هر کاربر دارای یک اتم رنگی می باشد که باید در راستای گسترش آن تلاش کند.

در حالیکه فرماندهان ماهر را در ارتش خود استخدام می کنید، یک ماشین جنگی عظیم بسازید، استراتژی های درخشان خود را ایجاد و قلمرو خود را به یک امپراطوری شکست ناپذیر تبدیل کنید. شما تصمیم میگیرید چه کسی را در تیم خود استخدام کنید ، کجا بِیس و پایگاه بسازید ، چگونه و چه زمانی پایگاه های خود را تقویت کنید ، چه کسی را برای مقابله با زامبی ها انتخاب کنید و … اگر به اندازه کافی حوصله و زحمت به خرج دهید، میتوانید در زمانی معین صاحب بهترین پایگاه ممکن باشید. اگر به بقا در یک دنیای آخرالزمانی پر از زامبی علاقه دارید و مبارزه با بیماریهای مختلف بدن انسان برایتان خستهکننده نیست، DayZ یک تجربه عالی برای شما محسوب میشود.

دیدگاهتان را بنویسید