متن كامل شازده كوچولو

زمانی که با جاذبههای طبیعی سیاره بیشتر آشنا میشویم، تکنولوژی که همه جا در قالب بلدوزرهای عظیم، ماشینهای جنگی و ابزار و آلات کشتار و نابودی جلوه میکند تنفرانگیزتر میشود. جهان پر از جادوی آنها- سمبلهای جادوی سیاه شان است.با وجود این ، عادت داریم آنها را در همه جا ببینیم، جاهایی که فکرشان هم نمی کنیم.روشنفکران معتقدند که هر چه در احاطه ی سمبلهای بیشتری باشیم نیروی جادویی بیشتری خواهد بود.نشانه ی روشنفکران و دستور جدید جهانی » هرمی با چشم همه بین «است، که می توانید در پشت یک دلاری امریکا ببینید.چشم همه بین چشم Hours است که چشم لوسیفر می باشد و به دوره ی مصریان بر میگردد.

اتفاق آخر ادغام تمام ایالت های امریکا خواهد بود که طبق باور سری آن ها هزاران سال طول می کشد.این عصر طلایی است- عصر دجال یا ضد مسیحیت. سپس تحت تاثیر نظری که فونداسیون دستور جدید ( new order) عصر ها در سال ۱۷۷۶ گذاشته شد اما فقط زیر نظر معمار بزرگ تکمیل گردید. از نظر فاصله از خورشید، هرمز پنجمین سیاره بعد از تیر و ناهید و زمین و بهرام است.

این سیاره حلقه دار 138565کیلومتر قطر دارد که 9.4 برابر قطر زمین است. پاسخ: به چرخش زمین به دور خود، حرکت چرخشی می گویند که بر اثر آن، شب و روز پدید می آید. اتحادیه ی اروپا به زودی به سازمان ملل افریقا، آسیا و جنوب افریقا بسط می یابد. مردم بی گناه که فریب می خورند، آنهایی هستند که بیشترین آسیب را می بینند. در چنین فضایی بعید نیست که سؤالهایی از امور غیبی که کسی پاسخی برای آن ندارد مطرح شود، چنان که سؤالهای او از این سنخ است؛ بنابراین اگر آسمانهای هفتگانه اجرام شناختهشدهای از منظومه شمسی برای مردم بودند، چنانکه طرفداران دیدگاههای منظومه شمسی بر آنند که قرآن از اموری که برای مردم معهود و مشهود است سخن گفته است، جایی برای این سؤال که رنگ و اسم آسمانهای هفتگانه چیست باقی نمیماند.

انتخابات واقعا ضروری نیستند اما به امکان رای می دهند بنابراین می توانیم در یک بازی شرکت کنیم ، آنها به پیروی از قانون تظاهر می کنند. بنابراین روشنفکران راه حلی را برای مشکلی که انها با تاسیس سازمان ملل به وجد اورده بودند یا فتند. به طور شگفت انگیزی ، گمراه شدیم. آواتار ۲ بدون توسعه فناوریهای جدید به منظور فیلمبرداری در زیرآب نمیتوانست به واقعیت بدل شود و تاخیرهای پیاپیای که فیلم تجربه کرد بیشتر به خاطر توسعه فناوریهای جدید برای خلق ایدههای شگفت انگیز جیمز کامرون بود. با غلبه بر صنعت فیلم و با کنترل هنر های زیبای انها می دانند چگونه نوجوانان را وادار کنند به ساز انها برقصند و واقعیت از نوع انها را بپذیرند.

در طول بازی هر لحظه ممکن است سلاح های جدیدی پیدا کنید که شامل انواع کلت، شاتگان، مسلسل، اسنایپر و حتی سلاح های عجیبی است که در واقعیت وجود ندارند؛ سلاح هایی که می توانند به وسیله ی آتش یا حتی الکتریسیته دشمنان شما را از بین ببرند. در عوض از گروههای جلویی باید در نیل به اهداف استیلای جهان استفاده نمود.یکی از این گروهها فراماسونها بودند، که شهرت خوبی داشتند.باور بر انست که ویشاپت توسط Freemason Brothers کشته شد چون وی نمی توانست جلوی زبانش را نگه دارد و هنوز از نام روشنفکران استفاده می کرد.دلایل دیگری هم وجود داشت.

ویشاپت و روشنفکران «Brothers » مجبور بودند متواری شده و زیرزمین کار کنند، به آن علت سازمان آنها توقیف شد.Brotherhood تصمیم گرفت که نام روشنفکران هرگز در عموم استفاده نشود. ۳۸. دیویدسون، علت باور به وجود چنین اشیائی را اساساً به تصویری از ذهن برمیگرداند که بهطور سنتی توسط فیلسوفان ارائه شدهاست. » در سال ۱۹۳۴ وقتی وزیر کشاورزی بودم خارج دفتر وزیر هال منتظر بودم هنگام انتظار خود را با کتابی از دپارتمان ایالت با نام » تاریخ مهروموم امریکا» ( History of the seal of the Unite States) سرگرم کردم، در صفحه ی ۵۳ چاپ طرف مخالف مهر توجهم را جلب کرد.عبارت لاتین Ordo Seclorum به معنی معامله ی جدید عصرها مرا تحت تاثیر قرار داد.

آنها (با هر ایده و تفکر و از خاستگاههای مختلف) چه دانشمند، چه سرباز پیشین، چه خلبان، چه جنگجوی قبیله، زمانی به رهایی و آرامش میرسند که آغوش خود را به سوی مرگی قهرمانانه و شهادتطلبانه برای دستیابی به آرمانهایشان میگشایند. شیب محوری: با توجه به شیب محوری زحل معادل با ۲۶.۷۳ درجه، شبیه به کره زمین، نیمکره جنوبی و شمالی به طور متفاوتی گرم میشوند که این مورد باعث تغییرات دمای فصلی میشود. برطبق نظریه لاپلاس، سیارهها از یک ماده رقیق که اطراف خورشید اولیه، را فراگرفته و ابعاد آن از حدود ابعاد منظومه فعلی بیشتر بوده است، بوجود آمدهاند بتدریج ماده رقیق یاد شده خنک و متراکم شده و در اثر تراکم سرعت گردش آن زیاد شده است و پس از مدتی نیروی گریز از مرکز که به قسمتهای بیرونی توده اثر میکرده، از نیروی جاذبه خورشید بیشتر شده و در نتیجه کمربندهایی نظیر آنچه که امروز به دور زحل دیده میشود بوجود آمده، و بعدها در این کمربندها شکافهایی بوجود آمده، و بتدریج سیارات بوجود آمدهاند.

اینکه آیا میتوان تعاریف ارائه شده توسط محققان برای سیارات منظومه شمسی را به اشیای تازه کشف شده و فراخورشیدی تعمیم داد موضوعی است که باید بررسی شود. برای اینکه منظومه شمسی خود را با مداد به صورت مرحله ای بکشید، به موارد زیر نیاز داریم. بعد از اینکه افراد فیلم ارباب حلقه ها را تماشا کردند، جادوی بیشتری را در زندگی شان وجود داشت… در واقع برای بینندگان و یا فیلمبازهای حرفهای فقط بحث جلوههای ویژه اولویت بالایی ندارد، بلکه چیزی که باعث میشود یک فیلم امتیاز بیشتری کسب کند، پیام اصلی داستان آن ست. بازیکنان اصلی در زمینه ی بین المللی متعلق به ۱۳ خانواده ثروتمند جهان هستند و عمده ی انها مردانی هستند که از پشت صحنه بر جهان حکومت می کنند .

این دستور جلسه توسط Rothschild پشتیبانی شد و Rhodes که Round Table را به وجود اورد بعد از مرگ پادشاه ارتور ان را Round Table نامیدند که نخبگان Brotherhood تا به امروز گرد هم می ایند. خوشه محلی ستارگان یا سرعتی در حدود چند صد کیلومتر در ثانیه بر گرد مرکز کهکشان ما می گردد. در منطقه مرکزی سحابی رتیل که حدود ۱۷۰ هزار سال نوری از سیاره زمین فاصله دارد، خوشهای متراکم از ستارگان جوان وجود دارد که در پایین سمت راست تصویر دیده میشود.

تومباو در ۱۸ فوریه ۱۹۳۰ با مقایسه دو عکس متوجه تغییر مکان منبع نوری در این دو عکس شد که همان سیاره پلوتون بود. همانطور که تغییر فصلها و نوسانات دما را بر روی زمین شاهد هستیم، سایر سیارات نیز تغییرات زیادی در دما را تجربه میکنند. ضبطِ بیت به این شکل، دو ایراد دارد: اولاً نظامی میگوید شاعری که این گونه باشد، «خدمتش آرَد فلکِ چنبری» و نه «خدمتش آورْد» (دقت کنیم در صورتی که «آوَرَد» بخوانیم، وزن از مفتعلن به مفاعلن تغییر مییابد که البته میتواند جزء اختیارات شاعر محسوب شود. وزن نیرویی است که جاذبه بهدلیل جرم یک شی بر آن وارد میسازد.

روباه آهکشان گفت: -همیشهى خدا یک پاى بساط لنگ است! برای ایجاد یک حکومت جهانی و یک یستور جدید جهانی با افراد بالامرتبه برای هدایت جهان به سمت بردگی و فاشیسم. حرکت بهرام از سیاه به سفید در واقع حرکت از گرداب شبانة جسم به ساحل سحرگاهی جان است. اما فراموش نکنید که تبدیل کردن یک انسان عادی به یک قاتل (حتی اگر برای حفظ جان خودش باشد)، میتواند او را به سوی افسردگی، کابوسهای شبانه و حتی خودکشی بکشاند. ببخشید من چند سال پیش دقایق پایانی یک فیلم یا سریالی را از یکی از شبکه های ماهواره به طور اتفاقی دیدم که صحنه ای از جنگ و نزا در صحرایی را نشان میداد که بازیگران لباسهایی شبیه دوران صدر اسلم به تن دارند.

کمپانی ها موسیقی با کیفیت را رد می کنند چون Black Sabbath و Rolling stones در اغاز دهه ی ۷۰ و قبل از انها شیطان پرستی از طریق صنعت موسیقی ارتقا یافته است.بسیاری از گروهها همان راه را در پیش گرفتند و همیشه فروش بالایی داشتند. موسس سلسله ی Rothschild ، Mayer Amschel راز کنترل حکومت ملت دربیش از ۲۰۰ سال پیش را گفت.وی گفت: :اجازه دهید پول را منتشر کرده و کنترل کنم اهمیتی نمی دهم چه کسی قوانین آن را می سازد» عکس می گیرید؟ تمام انجمن های توسط روشنفکران کنترل می شوند و به انها تعلق دارد.شناخته شده ترین انها فراماسونها می باشند.

این هدف قدیمی انهاست برای درک کامل ان یکی باید بفهمد که این هدف از نوعی نیست که گمان می رود در طول عمر به دست می اید. ستاره ها ، مانند چراغ های کوچک اسمان اند ، اما در واقع ان ها بسیار بزرگ و بسیار داغند . در سطح میماس ، یکی از قمرهای کوچک زحل ، گودالی بزرگ به نام هرشل وجود دارد که 130 کیلومتر (81 مایل) وسعت داشته و یک سوم این قمر را پوشانده است. کاشف اورانوس: این سیاره را ویلیام هرشل در سال ۱۷۸۱ میلادی کشف کرد.

قسمت دوم: در قسمت دوم این مستند به نام کوهستان ها Mountains به اقلیم های کوهستانی می پردازیم.کوهستان ها برجسته ترین محصولات نیروهای عظیمی هستند که سطح سیاره ما را شکل میدهند. دانشمندان غربی، نخستین رصد را به جرمیا هورکس انگلیسی نسبت میدهند و اشارهای به رصد ابنسینا، دانشمند ایرانی نمیکنند. دانشمندان انتظار دارند که در نیمکره شمالی، قسمت شمال 60 درجه عرض جغرافیایی، نیز یخ وجود داشته باشد. کاندید های پیشتاز برای ریاست جمهوری به دقت از افراد اصیل ۱۳ خانواده ی روشنفکر انتخاب می شوند و اگر ما تمام رئیس جمهور های ایالات متحده را از اغاز تا کنون بررسی کنیم می بینیم که اغلب انها از همان نسل سلطنتی هستند و همه خویشاوند بودند که شجره ی خانوادگی مرتبطی دارند.

اما آیا رئیس جمهور بازی را ترتیب می دهد؟ انها تصمیم می گیرند چه کسی رئیس جمهور بعدی خواهد شد و برای برنده شدن آن تلاش می کنند حتی اگر مجبور به تقلب باشند.اغلب مبارزات ریاست جمهوری با پول موادمخدر سرمایه گذاری می شوند ، یعنی روشنفکران هم در کار تجارت مواد مخدر هستند. در اثر او می­توان به بازنمایی هر دو گونه کیهان­شناسی دست یافت. نه. قدرت با سیاستمداران نیست، بلکه در دست روشنفکران است که اغلب اعضای عالی رتبه ی آن بانکداران هستند. ایا رتبه بندی اعتباری شما بنا به دلایلی که خارج از کنترل به نظر می رسد بد است؟

دیدگاهتان را بنویسید