دانلود بازی Borderlands 1 – بردرلاندز 1 برای PC – ایرانی دیتا

با این حال از لحاظ چرخش در مدار و چگونگی حرکت ماهها و قمرهای مصنوعیشان به دور آنها به طور چشمگیری با یکدیگر تفاوت دارند. اگر چه هر دو سیاره از لحاظ ظاهری شباهتهای زیادی دارند، با این حال به طور قابل توجهی از لحاظ رفتاری و ساختاری متفاوت هستند. چه چیز یک لندفرم را از سایر لندفرم­ها متمایز می­سازد؟ یعنی به ازای هرکدام از جذابیتهایش، حداقل یک چیز وجود دارد که کار نمیکند. و فقط آنها می توانند همه چیز را تغییر دهند. این سیاره به حدی بزرگ است که اگر تو خالی بود ،تمام سیارات منظومه شمسی درون آن جای می گرفتند .

این یعنی که مدت زمان گردش هر یک با مدت زمان چرخش آن به دور مرکز گرانششان برابر است. هر دو این سیارات در زمان آغاز شکلگیری، در شرایط مشابهی بودهاند؛ اما در گذر زمان، تحت تاثیر عوامل متفاوتی قرار گرفتهاند. در مورد نپتون ولی شرایط متفاوت میباشد. میتوان هزینه ها را صدها میلیارد دلار کاهش داد و امکان انجام این ماموریت های هیجان انگیز را برای ناسا فراهم نمود آن هم در مدت زمان حدود بیست سال فقط با معدنکاوی از سیارک ها. بر خلاف این امر، در نپتون، «تریتون» به عنوان بزرگترین قمر آن، با زاویهای نسبت به خود سیاره در مدار اطراف آن در گردش است.

حلقه های زحل از میلیون ها تکه یخ ، سنگ و ذرات غبار تشکیل شده اند.برخی از این تکه ها کوچکتر از یک دانه ریز شن و برخی بزرگ تر از یک خانه است. این اتفاق سبب میشود هنگامی که اورانوس در حال چرخش است مانند سطح سنگ مرمر بدرخشد. کشف منظومه شمسی بلافاصله اتفاق نیفتاد، گام به گام، بر اساس پیروزی ها و اشتباهات، یک سیستم دانش شکل گرفت. اخیرا بر اساس مطالعات جدید، یک مقاله علمی نظریهای را درباره این سوال که دلایل اصلی تفاوت سیارات اورانوس و نپتون با یکدیگر چیست، مطرح میکند.

دانشمندان مقاله اخیر میگویند که اگر اکثر انسانهای ساکن زمین عمق بحرانهای حال حاضر و آینده نزدیک را به خوبی درک کنند و خطرات عنوان شده در کار تحقیقاتی دانشگاههای آمریکا، مکزیک و استرالیا را در نظر بگیرند، تغییرات مثبتی در تصمیمگیریها و سیاستگذاریهای کشورهای مختلف به وجود میآید. با توجه به این چرخش غیر متعارف هر فصل اورانوس برابر با ۲۱ سال در زمین است. دانشمندان به طور کامل از چگونگی ایجاد میدان مغناطیسی آگاه نیستند هر چند که گمان میبرند که حرکت هیدروژن فلزی داخل هسته سیاره ایجاد میدان مینماید.

تعداد قمر ها:27فاصله از خورشید:200/972/870/2کیلومترگازهای شناور در اتمسفر اورانوس رنگ آبی-سبز زیبایی به این سیاره داده اند .اورانوس متمایل به پهلوی خود است .ستاره شناسان گمان می کنند که احتمالا یک شی بزرگ به شدت به این سیاره برخورد کرده و سبب تمایل بیشتر آن به یک سمت شده است . محور چرخش این سیاره دارای زاویه و اریب بوده که تقریبا با صفحه مداری آن موازی است. محور اورانوس به قدری مایل است که به نظر می رسد این سیاره به بغل غلطیده است.

زمین همزان به گردش به دور خورشید،به دور خود نیز می چرخد.این چرخش به دور یک محور فرضی انجام می گیرد که از قطبین می گذرد. هنگامی که زمین ما بین ماه و خورشید قرار میگیرد و سایه زمین به صورت کامل بروی آن قرار میگیرد ماه به رنگ قرمز دیده می شود. تفاوت بزرگ ناهید با زمین، جو آن است که بیشتر آنرا دیاکسید کربن تشکیل داده و در ابرهای فوقانی آن قطرات ریز اسید سولفوریک وجود دارد. جنس این کلاهک ها در مریخ از آب منجمد و دی اکسید کربن یا یخ خشک است و در طی فصول مختلف مقدار مدار آنها تغییر کرده پیشروی و عقب نشینی دارند.

دو حلقه بیرونی رنگ روشن دارند و از دزات گرد و غبار تشکیل شدهاند، ۱۱ حلقه درونی نیز تا حدودی کم نورتر هستند. در مقایسه با سیارات دیگر در منظومه خورشیدی، گرانش اورانوس تا حدودی مشابه با زمین است. در این نوشته نیز به 7 پرسش دیگر درباره کره خاکیمان پاسخ داده خواهد شد تا بیش از پیش با این سیاره شگفت انگیز آشنا شویم. یعنی در جهت عقربه های ساعت میچرخد. دو سیاره زهره و مریخ هم بوی بدی دارند که ناشی از سولفید هیدروژن است؛ یعنی همان بوی تخم مرغ فاسد شده و گندیده.

رئا دنیای کوچک، سرد و بدون هوا است که شباهت زیادی به قمرهای خواهد خود یعنی دیون و تتیس دارد. دانشمندان هنوز نمی دانند که چه چیزی در لایۀ زیرین قرار دارد. وزن شما بر روی سیاره اورانوس چه قدر است؟ کودکان وقتی با آدم بزگ ها حرف میزنند ، هیچ وقت به درون آن ها نمی توانند پی ببرند و فکر می کنند چه قدر زندگی آن ها سخت است و آن ها سخت زندگی می کنند . لایه های خارجی گاز آن از هیدروژن و هلیم است. غولهای گاز و یخ در منظومه شمسی خیلی دور از زمین هستند از اینرو مشاهده و مطالعه آنها بسیار سخت است.

این سیاره کره ای بزرگ از گاز است که اندازۀ آن چهار برابر زمین می باشد. در تجربة عاشقانه بهرام درنوردیده شدن مکان، پیوستن ازل به ابد، و حضور در”آن” به معاینه دیده می شود. اگر فیلم آواتار را دیده باشید با صخره های معلق در هوای سیاره پاندورا آشنا هستید، اما شاید برای شما جالب باشد که بدانید سازندگان این فیلم این صخره های معلق در هوا را از کجا الهام گرفته اند؟ آخر اگر نبندیش راه مىافتد مىرود گم مىشود. Na’Vi روی یک Leonopteryx بزرگ میپرد و تیرهایی را به سمت هلیکوپتر شلیک میکند، قبل از اینکه یک تیر آخر متصل به وسیله انفجاری به وسیله نقلیه برخورد کند، که سپس مشتعل میشود.

در دانشگاه توبیتگن موفق به دریافت درجه استادی میشود، سپس به تعالیم معنوی روی میآورد. در پاسخ، اعتقاد بر این است که بروز دو واقعه مهم در زمان شکلگیری این دو سیاره، تاثیر گستردهای در وضعیت امروزی و تفاوتهایشان داشتهاند. این نظریه توسط بیشترین تعداد ماهواره پشتیبانی می شود، که مشتری تعداد زیادی از آنها را دارد – به اندازه 67. برای تصور رفتار آنها در مدار سیاره، یک مدل به اندازه کافی دقیق و دقیق از منظومه شمسی مورد نیاز است. یکی از عجایب بزرگ از دورترین نقطه منظومه شمسی ما، رفتار دو سیاره اورانوس و نپتون است. منظومهٔ خورشیدی دارای هشت سیاره ( عطارد ، زهره ، زمین ، مریخ ، مشتری ، زحل ، اورانوس و نپتون ) و پنج سیاره کوتوله تاکنون شناختهشده ( سرس ، پلوتون ، هائومیا ، ماکیماکی و اریس ) است.

اطلس ، نزدیکترین قمر به زحل ، تقریباً در فاصله ی 77300 کیلومتری از بالای ابرهای زحل قرار گرفته است. مریخ چهارمین سیاره از خورشید و دومین سیاره نزدیک به زمین است (ناهید نزدیکترین). زمین سیاره ای سنگی با یک جو است و دو همسایه نزدیکش ناهید و مریخ هستند. به گزارش مشرق، زهره یا ناهید به ترتیب نزدیکی به خورشید، دومین سیاره زمینسان منظومه خورشیدی است که در مداری میان مدارهای زمین و عطارد قرار گرفتهاست. نظیر این رابطه میان حرکت واقعی و حرکت ظاهری ، در ترن متحرک نیز وجود دارد.

تعداد قمر ها:46فاصله از خورشید:400/725/426/1کیلومترسیاره زحل رنگ لیمویی جذابی دارد . بزرگترین قمر زحل (تایتان )نام دارد و از سیاره تیر (عطارد )بزرگ تر است. حلقههاي کیوان (زحل) به قدري بزرگند كه حلقه هاي اورانوس تنها کسری از اندازه حلقه هاي زحل را دارند. کانال های بزرگی در انتهای شرقی دره ها به چشم می خورند و همچنین در برخی نقاط، دره ها لایه های رسوبی دارند. اورانوس و نپتون از جرم مشابهی برخوردار بوده و ظاهر یکسانی دارند.

این دو به میزان مشابهی از خورشید فاصله داشته و همچنین دارای شباهتهای دیگری نیز هستند. همچنین آکیرا یاماوکا (Akira Yamaoka) در ساخت این بازی نقش داشته است. ستاره شناسان در این باره معتقدند این آب ها ممکن است در نتیجه اصابت سنگهای آسمانی ایجاد شده باشند. در نتیجه این موضوع، یک قسمت از سیاره در زمانهای مختلف سال، به خورشید نزدیکتر میشود که دلیل اصلی شکلگیری فصول مختلف نیز همین امر میباشد. به طوری که در نتیجه این برخورد، سیاره به یک سمت چرخانده شده اما فضای داخلی آن تحت تاثیر قرار نگرفته است. هسته آن از سیلیکات و فلز نیکل است.

به خاطر همین چرخش آهسته، هسته فلزی آن نمیتواند یک میدان مغناطیسی قدرتمند، مشابه مگنتوسفر زمین تولید کند. به نظر میرسد که این سیاره در معرض برخوردی قرار داشته که باعث تاثیرگذاری بر قسمتهای داخلی آن شده که در نتیجه، گرما خیلی سریعتر از سایر سیارات از داخل به سطح سیاره منتقل میشود. ونرا ۴، فضاپیمای شوروی، کپسول تجهیزات را توسط پاراشوت به داخل جو سیاره انداخت. امیدوارم که با بازخوردهای خود به من در بهتر کردن این بخش کمک کنید.

در اینجا لیلیث از قدرت سایرن خود برای انتقال آنی مقر گروه مقاومت به بخش دیگری از سیاره استفاده میکنند. و به بخش اهدای مالی نورکاری Light-work-Donation بروید. وقتی به آسمان بالای سر خودمان نگاه می کنیم بیشتر این نورهای آبی که پراکنده شده اند به چشم ما می رسد و ما آسمان را آبی می بینیم. این نور آبی رنگی، چیزی است که چشم ما قادر به دیدن آن است. هنگامی که نور خورشید به آن میتابد، متان نور قرمز را جذب می کند و نور آبی را بازتاب میدهد. این قسمت از سیاره اورانوس حدود 17000 کیلومتر قطر دارد و دمای آن 6927 درجه سانتیگراد است.

دیدگاهتان را بنویسید